Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Blog
🥣 Velké soustružené MÍSOVÁNÍ 🍎🍐🍋🥝🍍🍓
04.05.2021 Z dílny
🥣 Velké soustružené MÍSOVÁNÍ 🍎🍐🍋🥝🍍🍓
Připravili jsme pro vás přehled soustružených misek, které můžete koupit nově na našem obchodě. Na výběr je z několik druhů dřev, aby si každý našel t... číst celé
O včelách a původu včelího vosku 🐝
11.04.2021 Materiály
O včelách a původu včelího vosku 🐝
Dozvíte se, jak se včelí vosk získává, zpracovává a využívá. Že je významnou obnovitelnou lokální surovinou. A o našem včelaři. číst celé
Přivítejte jaro a blízké svátky Velikonoc 🐣
15.03.2021 Dekorace
Přivítejte jaro a blízké svátky Velikonoc 🐣
🌱 Jaro pomalu klepe na dveře a my všichni se určitě těšíme, až ho přivítáme s otevřenou náručí. Připravili jsme pro vás výrobky, které vám mohou uděla... číst celé
Zobrazit všechny články
Jsme nositelé značky

     www.DrevoJeCesta.cz

 

Sledujte nás na sociálních sítích

      

 

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Z dílny
  4. Lednová tvorba na přání ❄️☃️❄️
10.02.2021
Z dílny

Lednová tvorba na přání ❄️☃️❄️

 

💙  Zimní dřevořezání pokračuje. 💙

 

Leden přinesl spoustu sněhu, který díky neustálému mrazu už pár týdnů vytváří tu pravou zimu. V těchto časech jsme rádi, že si můžeme tvořit v teple dílny a pozorovat krásu za oknem. 

Uplynulý měsíc nám přišlo dost zajímavých nápadů, co byste chtěli vyrobit na přání. Dali jsme opět dohromady malou přehlídku, o kterou se s váma podělíme. 

 

 

........

Servírovací podnosy na jídlo 36x26x3,5cm pro dvě sestry, ručně vyřezané. Světlá varianta 5+1 miska je z břízy, tmavá varianta 4+1 miska je z dubového dřeva. 

 

 

Jasanoví ptáčci (19x6x5cm, 16x10x6cm) a březová oválná miska 26x19x3cm. Vše je natřeno pouze jemnou vrstvou včelího vosku, aby byla zachována čistá světlost dřeva.

 

 

.....

.....

Kuchyňské nástroje vyrobené na základě návrhů autorské tvorby studentek scholastiky, umění a designu. Jejich délka byla kolem 30 cm. Z třešňového dřeva vznikly nástroje inspirované rostlinami a salátový příbor. Z ořechového dřeva jsme vyrobili několik obraceček a naběračku. Výrobky jsou designové originály, které jsou s respektem k autorství nemnožitelné.

 

 

Robustní popelník na doutníky (průměr 30 cm), soustružený z nádherného vzácného kusu ořechového dřeva. V součásti s nerezovou miskou.
 
 
 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli