Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Blog
Otevřeny ŘEZBÁŘSKÉ individuální KURZY červen - září 2022
25.05.2022 Z dílny
Otevřeny ŘEZBÁŘSKÉ individuální KURZY červen - září 2022
Chcete zažít, jaká je ruční práce se dřevem? Nebo máte někoho, pro koho by to mohla být zajímavá zkušenost? Nově otevřené individuální letní kurzy pro... číst celé
Markety a setkání v květnu
19.04.2022 Trhy a akce
Markety a setkání v květnu
Rádi byste si v květnu užívali čerstvého vzduchu a třeba si zároveň udělali radost aspoň nějakou maličkostí od českých výrobců? Podívejte se na 4 mark... číst celé
Zobrazit všechny články
Jsme nositelé značky

     www.DrevoJeCesta.cz

 

Sledujte nás na sociálních sítích

      

 

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Z dílny
  4. Nový rok, nové příležitosti 🌱
15.01.2022
Z dílny

Nový rok, nové příležitosti 🌱

 

 

Snad asi každý začátek roku sebou nese míru bilancování. Pro nikoho určitě nebyl loňský rok jednoduchý a proto při ohlédnutí zpět patří velké díky vám všem, kteří mají rádi dřevěné výrobky s osobním kouzlem a podporují tak Dřevořezbu.

 

 

Díky vám přišla spousta nových podnětů k tvorbě, nápadů a zpětné vazby. Tyto předměty vznikají hlavně pro vás, upřímně a od srdce, protože zároveň zpětně poskytuje vaše radost takové práci smysl a naplnění. I když je to mnohdy náročné, výroba dřevěných předmětů sebou nese mnoho vedlejších aktivit, které třeba nejsou na první pohled vidět. Proto každý úsměv, každá podpora a třeba i to, že se vracíte, dává sílu tvořit dál.

 

 

Aktuálně je dílna se všemi aktivitami přesunuta do broumovské kotliny v náchodském okrese. Probíhá pár změn, více se dozvíte brzy. Eshop zůstává v pořádku, beze změn můžete dále nakupovat, průbězně se přidává nové zboží. Nejbližší market je Dyzajn jaro 12.-13.3.2022 v Praze na Výstavišti. 

Máme se tedy všichni na co těšit, co nový rok přinese. Užívejte zimy s úsměvem! 🧡

 

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Adresa

 Písecká 2221/21

 Praha 3, 130 00

 IČO 14309122

 Nejsem plátcem DPH

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz